Нарада з питань взаємодії всіх гілок влади та правоохоронних органів

Сьогодні відбулася нарада з питань взаємодії всіх гілок влади та правоохоронних органів у питаннях виявлення та боротьби з корупцією на підприємствах паливно-енергетичного комплексу області. У заході взяли участь завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Роман Гекалюк, директор центру із запобігання і протидії корупції ДП НАЕК «Енергоатом» Олег Поліщук, голова Антикорупційної комісії при Запорізькій ОДА Дмитро Марченко та інші її члени.

Присутні приділили увагу головним об’єктам енергетичної сфери нашого регіону: ВАТ «Запоріжжяобленерго», ПАТ «Запоріжгаз», ОП ЗАЕС, Гідроенерго та ДП «НЕК «Укренерго».
Ці підприємства мають певні проблеми в питаннях боротьби з корупцією, насамперед через свій монопольний стан. Тож відповідно саме в розрізі боротьби з монополістами і проводитиме перевірки Антикорупційна комісія. Результати моніторингу будуть опубліковані, а всі виявлені порушення передаватимуться до правоохоронних органів.
Підсумком наради стало досягнення домовленостей про взаємодію в майбутньому. Також було попередньо обговорено та прийнято рішення про підписання Меморандуму про співпрацю у питаннях виявлення та боротьби з корупцією між облдержадміністрацією, ДП НАЕК «Енергоатом» та Міністерством енергетики та вугільної промисловості України.