Антикорупційна комісія при Запорізькій ОДА направила до прокуратури Запорізької області заяву з приводу корупційних зловживань у Запорізькій обласній лікарні

07 грудня 2016 року Антикорупційною комісією при Запорізькій ОДА до прокуратури Запорізької області було направлено заяву про вчинення кримінального правопорушення посадовими особами КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня»ЗОР.

За інформацією, отриманою членами комісії в ході перевірки діяльності КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» ЗОР, на території лікарні діють декілька субєктів господарювання та благодійний фонд, які підконтрольні пов’язаним з адміністрацією лікарні особам та використовуються з метою безпідставного незаконного привласнення коштів. Послуги цих субєктів господарювання пацієнтам  навязуються, а благодійні внески стягуються примусово.

У вказаній заяві Антикорупційною комісією при Запорізькій ОДА висловлено вимоги до прокуратури Запорізької області щодо вивчення ситуації, здійснення перевірки за викладеними фактами зловживань, встановлення винних осіб та притягнення їх до передбаченої законом відповідальності.

Заява до прокуратури Запорізької області